23.06.2023 21:16
В Новому Роздолі тривають підготовчі роботи
![6495e1dbb4fce__347413414_666818078796665_5639676817388874776_n.jpg 6495e1dbb4fce__347413414_666818078796665_5639676817388874776_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/106836/6495e1dbb4fce__347413414_666818078796665_5639676817388874776_n.jpg)
Нас запитують ЩО ЗА РОБОТИ ТРИВАЮТЬ ПО ВУЛИЦІ ВИННИЧЕНКА, БІЛЯ ЗЗСО №4 ТА ЗЗСО № 3 ім.АНДРІЯ ГЕРГЕРТА ?
Відповідаємо.
По вулиці Винниченка тривають підготовчі роботи після яких тут буде реалізований проект капітального ремонту асфальтного покриття з облаштуванням паркомісць.
Стадіон біля ЗЗСО №4. Тут тривають підготовчі роботи ( на фото ) та буде побудовано сучасний мультифункціональний спортивний майданчик для занять ігровими видами спорту зі штучним ( наливним ) покриттям.
На території ЗЗСО № 3 ім. Андрія Гергерта розпочалось будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Зараз тут відбуваються підготовчі роботи. Спортивний майданчик місту вирішили подарувати батьки загиблого в російсько-українській війні Героя, учня Новороздільського ЗЗСО №3 ім. А. Гергерта - Ростислава Бальзана. Міська рада всіляко сприяє реалізації цього проекту – підготовчі роботи здійснюються силами комунальних підприємств міста.
Роботи тривають. Про решту читайте в наступних дописах
![347255044_666818112129995_7422566174439989551_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/106837/347255044_666818112129995_7422566174439989551_n.jpg)
![347381150_666818028796670_701069579994644177_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/106838/347381150_666818028796670_701069579994644177_n.jpg)
![347413414_666818078796665_5639676817388874776_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/106839/347413414_666818078796665_5639676817388874776_n.jpg)
![347413608_666818335463306_822030042429119972_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/106840/347413608_666818335463306_822030042429119972_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини