Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

04.02.2023 13:44

Інформація про проведення громадських слухань

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

Проект Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 4,0000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код згідно КВЦПЗ: 11.02), що розташована: Львівська область, м. Новий Розділ (в межах населеного пункту) на перетині вулиць Ходорівська-Промислова та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Розроблений на підставі рішення Новороздільської міської ради №1181  від 07.07.2022 року

Замовник: Виконавчий комітет Новороздільської міської ради

Розробник: ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація»

 

Обговорення проекту (громадські слухання) зазначеної містобудівної документації  та Звіту про СЕО відбудеться о 15.00 годині   10 лютого 2023 року за адресою: Новороздільська міська рада, вул. Грушевського, 24 (каб.№113).

У громадських слуханнях можуть брати участь за наявності паспорта з місцевою пропискою:

  • громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Окрім цього, повідомляємо, що у вільному доступі впродовж п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань з 29 січня по 02 лютого 2023 року з 9:00 год. до 18:00 год. (у робочі дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації та Звіту про СЕО на паперових та інших твердих носіях в приміщенні Новороздільської міської ради за адресою: м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24 (каб.№101). У випадку, якщо час ознайомлення з містобудівною документацією попадає у вихідні дні (29 січня 2023року), то ознайомлення можна провести за попередньої домовленості з відповідальною особою за № телефону 0984980040.

 

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Ірина Мельник − начальник відділу архітектури та містобудування Новороздільської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: Львівська область, м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24, Новороздільська міська рада,  відділ внутрішньої політики та документообігу  (каб. 101) та на електронну адресу: novyrozdil@gmail.com, протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «20» січня 2023 р. по «18» лютого 2023 р. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, а також пропозиції (зауваження), подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Матеріали щодо проєкту містобудівної документації https://drive.google.com/drive/folders/1BgoMs-8n5wzbKS7OdTBSyoSEu7mAvUWa?usp=sharing

Матеріали СЕО:https://cutt.ly/Q9tnSlM