Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

08.11.2021 08:40

Новороздільські спортсмени чемпіони та призери обласних змагань з настільного тенісу

30 жовтня цього року у  м.  Жовква відбулися фінальні змагання з настільного тенісу за програмою ХХХ спортивних ігор Львівщини , ХІV обласних ігор ветеранів спорту та VІІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю. У змаганнях прийняло участь 14 команд серед дорослих, де вік учасників 18-39 років, серед ветеранів спорту, де вік учасників 40 років та старше прийняло участь 6 команд та серед людей з інвалідністю 4 команди, де вік учасників 16 років та старше.

Змагання командні. Склад команди складає три спортсмени: 2 чоловіки та 1 жінка у кожній віковий категорії.   Командна першість визначалась у кожній віковий категорії.

Спортивну честь міста захищала команда серед людей з інвалідністю у складі: Шапран Світлана, Савчин Михайло, Бучко Ігор,  яка стала чемпіоном змагань і була нагороджена за І місце медалями, кубком  та грамотами Львівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»  та серед ветеранів спорту захищала команда у складі: Верестун Тетяна, Мельник Орест, Івать Володимир яка стала срібним призером ігор і  була  нагороджена за ІІ місце медалями, кубком та грамотою управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Серед дорослих захищала команда у складі: Крищишин Марія, Штойко Роман, Кучарський Богдан яка зайняла 8 місце.

Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань та бажаємо здоров'я, благополуччя в сім'ях та подальших спортивних успіхів.