31.01.2022 16:23

Відбудеться жеребкування з включення представників громадських організацій до складу конкурсної комісії

61f7f0e2aecfc__Zhereb.jpg

Відповідно до ч. 6 ст. 21-3 Закону України «Про культуру» та з метою формування персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Міський будинок культури «Молодість» Новороздільської міської ради Управління культури, спорту та гуманітарної політики повідомляє про проведення жеребкування  серед представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Жеребкування відбудеться 03 лютого 2022 року о 12.00 год за адресою: бульв. Довженка, 10, м. Новий Розділ, Львівська обл., 81652.

Представники громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування, які подали свої кандидатури до складу конкурсної комісії, можуть бути присутніми під час жеребкування. Повідомлення із поіменним зазначенням осіб, бажаючих бути присутніми, просимо надсилати на електронну адресу kultura.upravlinnya@gmail.com до 16.00 год 01 лютого 2022 року з відміткою «жеребкування».

Онлайн-трансляція жеребкування відбудеться на офіційному веб-сайті Новороздільської міської ради.