Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «ПУБЛІЧНІ БІБЛІОТЕКИ» Новороздільської міської ради.

Відповідно до ст. 212 Закону України «Про культуру» Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  «ПУБЛІЧНІ БІБЛІОТЕКИ» Новороздільської міської ради.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Вимоги до кандидатів на посаду: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Кандидати на заміщення вакантної посади, які будуть допущені за рішенням конкурсної комісії до співбесіди, повинні підготувати проекти програми розвитку закладу на 1 і 5 років, які будуть публічно презентувати на співбесіді.

Документи для участі у конкурсі необхідно надіслати на поштову та електронну адреси Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради упродовж 30  календарних днів з дня опублікування оголошення.

З дня опублікування оголошення про конкурс розпочнеться формування конкурсної комісії відповідно до Закону України «Про культуру».

На підставі ч. 4 ст. 213 Закону України "Про культуру" інформуємо про прийом пропозицій  від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування  та трудових колективів закладів культури щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії за наданням відповідної заяви та анкети. Строк подання пропозицій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії становить 10 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Заяви та анкети подавати за адресою знаходження Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради.

 

Адреса:  81652, Львівська обл., м.Новий Розділ, бульв. Довженка, 10.

Електронна адреса: kultura.upravlinnya@gmail.com.

Тел. для довідок: 0931835625

 

Публічні-бібліотеки.docx