Відбулось перше засідання робочої групи з формування проєкту стратегії розвитку Новороздільської територіальної громади.

? Сьогодні відбулось перше засідання робочої групи з формування проєкту стратегії розвитку Новороздільської територіальної громади. У засідання взяли участь керівництво та депутати міської ради, працівники виконавчого комітету, освіти та культури, тощо.

? До розробки стратегічного плану розвитку громади також були залучені зовнішні фахівці.

? На засіданні робочої групи спільно з експертами визначено пріоритетні напрямки розвитку, існуючі проблеми, можливості та ресурси громади в галузі економіки.

? Ця зустріч є продовженням тривалого шляху розробки стратегії. Проведений аналіз дозволить у подальшому скоординувати зусилля всіх зацікавлених сторін для отримання значних змін у різних сферах суспільного життя.