? В рамках підготовки Стратегії розвитку Новороздільської територіальної громади на період до 2030 року провели ще 2 фокус - групи.

?️ Фокус-група з представниками малого та середього бізнесу розпочалася з представлення учасників зустрічі, які згодом озвучили основні проблеми, що стосуються розвитку бузнесу на території Новороздільської громади громади, бачення можливих шляхів вирішення цих проблем. На завершення зустрічі кожен з учасників висловив своє бачення громади через 10 років.

?️ На зустрічі з молодими матерями фахівці ГО “ Громада UA” обговорили проблеми та виклики , які стоять перед батьками і дітьми , що проживають на території Новороздільської громади. Вийшла надзвичайно цікава та плідна на ідеї дискусія.

? Дякуємо усім за виділений час та плідну співпрацю!