Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

12.09.2021 21:34

Ініціативна група із підготовки установчих зборів Молодіжної ради при Новороздільській міській раді провела перше засідання

613e490e89e32__photo_2021-09-12_21-28-04.jpg

Відбулось перше засідання ініціативної групи з формування складу молодіжної  ради при Новороздільській міській раді.

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної  політики, покликаний сприяти взаємодії молоді громади з Новороздільською міською радою та її виконавчими органами, забезпечувати узгодженість дій у  вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя  громади.

Запрошуємо активну, ініціативну  та енергійну молодь   долучитися до створення Молодіжної ради!

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років,  які є жителями Новороздільської громади, учні  закладів освіти громади, члени громадської організації чи ініціативи.

Якщо бажаєте стати членом Молодіжної ради,  звертайтеся у відділ інформаційно-технічного забезпечення та зв'язків з громадськістю  Новороздільської міської ради, адже активна молодь – це сильна громада!

Для цього необхідно подати пакет документів.

Пакет документів для участі в установчих зборах:

Для жителів Новороздільської міської  територіальної  громади (самовисуванці)

- Заява та згода на обробку персональних даних;

- Біографічна довідка;

- Копія паспорта.

Для представників інститутів громадянського суспільства

- заява у довільній формі,

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника (не більше одного),

- біографічна довідка,

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

 - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

 

Вище зазначені документи подавати з 13 по 28  вересня з понеділка по п'ятницю від 9.00. до 16.00 в приміщенні Новороздільської міської ради каб.114 Відділ інформаційно-технічного забезпечення та зв'язків з громадськістю.

За довідкою звертатись по тел.: 3-13-94  - Ігор Броневич, секретар ініціативної групи.

Зразки документів Ви знайдете за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1r_wWw-DLTd2z43qk2atVvxhb5sXHvkqH?usp=sharing