Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

31.08.2021 20:37

Тепер витяг з Державного земельного кадастру можна отримати у день звернення у відділі ЦНАП Новороздільської міської ради

612e69a9ec55e__bsx3vznyrzzpbym.jpg

Як відомо, найпопулярнішою послугою у сфері земельних відносин залишається надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку. Це основний документ, необхідний для здійснення правочинів: оформлення договорів купівлі-продажу земельної ділянки, дарування, міни тощо, а також щоб внести відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратори відділу ЦНАП у місті Новий Розділ отримали доступи до відомчої системи Держгеокадастру, тож отримати витяг з Державного земельного кадастру заявник може у день звернення. Із відповідними заявами на отримання витягу можуть звернутися власники, користувачі та спадкоємці за запитами нотаріусів.

Витяг з Державного земельного кадастру: що необхідно знати.

Витяг з Державного земельного кадастру підтверджує наявність кадастрового номера земельної ділянки, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження /обтяження, нормативну оцінку та ін.), що внесені до Поземельної книги.

Існує дві форми витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:

  • з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року.

Відповідно й вартість цих послуг відрізняється між собою:

витяг з відомостями про речові права у паперовій формі коштуватиме заявнику 173,50 грн,

витяг без відомостей про речові права – 113,50 грн.

Витяг з Державного земельного кадастру в паперовій формі надається заявнику в день надходження заяви, без використання спеціальних бланків, проставлення печатки та містить обов’язкове посилання на Державний земельний кадастр. Його обов’язковим атрибутом є QR-код, що містить інформацію про документ.

 

Звертатись: м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24,

   відділ Центр надання адміністративних послуг

   тел.: 3-04-02, 3-04-17

   cnapnr@ukr.net