18.08.2021 14:03

611ce9ac843b9__229563702_376197874213467_8124365454292601385_n.jpg

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

Конкурс проходить за підтримки: Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства закордонних справ України, Радника-Уповноваженого Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, Українського державного центру позашкільної освіти, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України», Асоціації благодійників України та інших.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

• Українські традиції (на фото мають бути відображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);

• Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій Ви мешкаєте).

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):

• Перша Молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років);

• Перша Молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років);

• Друга Молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років);

• Друга Молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років);

• Середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років);

• Середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років);

• Старша група. Індивідуальна робота (від 15 до 18 років);

• Старша група. Колективна робота (від 15 до 18 років).

Конкурсні роботи приймаються до 13 серпня 2021 року включно.

Оголошення переможців Конкурсу планується 24 серпня 2021 року.

Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uwcfua@gmail.com.

Заступник голови всеукраїнського організаційного комітету – Сошников Антон Олександрович, 0955031091.