Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

17.08.2021 16:33

Як отримати витяг щодо стану розрахунків з бюджетами

611bbbf8d11ad__1059501.jpg

      Миколаївська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що для зручності ведення обліку та ефективного використання робочого часу платник податків в «Електронному кабінеті платника» має можливість постійного доступу до даних інтегрованої картки.

Для того, щоб отримати дані щодо стану власних розрахунків з бюджетом та цільовими фондами, платнику податків необхідно надіслати відповідний Запит за формою F/J1300204 через приватну частину Електронного кабінету, скориставшись розділом “Заяви, запити для отримання інформації”. Відповідь на нього платник отримає протягом кількох хвилин у вигляді Витягу з інформаційної системи органів ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення за формою F/J1400204. Витяг формується станом на дату відправлення Запиту до органів ДПС за період вибраний платником при створені Запиту з урахуванням строків давності. Готовий витяг буде міститись в розділі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.

Зверніть увагу, що самостійно перевірити дані, за якими сформовано Витяг, можна за допомогою меню “Cтан розрахунків з бюджетом”. При зверненні до зазначеного пункту меню відображається зведена інформація на момент звернення, що містить дані в розрізі кожного виду платежу.

Нагадаємо, вхід до «Електронного кабінету» платника здійснюється за адресою: http://саbinet.tax.gov.ua