11.08.2021 10:14

Стартував набір неурядових організацій навчальну програму "РАЗОМ"

6113798967c79__Networking-by-Email-1024x679.jpg

Шановні представники громадських та благодійних організацій!

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» (ЛОФ) – це всеукраїнська платформа, яка підсилює лідерський потенціал людей, що змінюють громади через волонтерські, освітні та соціальні проекти. Впродовж 20 років команда експертів навчає представників влади, церкви, громадського сектору, профільних фахівців і волонтерів; формує довіру та спроможність української молоді; а також створює і втілює соціальні послуги, технології підтримки сімей з дітьми, дітей-сиріт.

Львівська Освітня Фундація та Українська мережа за права дитини запускає нову навчальну програму для НУО,  які реалізують соціальні проекти для сімей з дітьми, які є в СЖО чи перебувають у групі ризику?‍?‍?‍?

?"РАЗОМ: Підтримка організацій, які допомагають в громадах сім'ям у складних життєвих обставинах" - це освітній проєкт, який покликаний посилити вплив громадських організацій в громадах на формування соціальної політики щодо сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах чи перебувають у зоні ризику.

?Кого ми шукаємо?

- НУО, які реалізують соціальні проекти для сімей з дітьми, які є в СЖО;

- НУО, які реалізують соціальні проекти для сімей з дітьми які є в групі ризику;

?З яких регіонів НУО?
- Львівської, Волинської та Івано-Франківської областей;

?Чого навчаться учасники?

- дізнаєтеся, як сформувати сімейно-орієнтований підхід в роботі організації;

- дослідите принципи реформи ДІ;

- отримаєте можливість підсилити організаційну спроможність;

- навчитеся адвокатувати інтереси сімей з дітьми у громадах;

- дізнаєтеся, як ефективно комунікувати з громадою та місцевою владою;

⭐️РАЗОМ - це шанс для вашої організації вийти на новий рівень роботи, що дасть змогу творити реальні зміни у вашій громаді!

?Не втрачайте такої можливості та заповнюйте форму за посиланням (до 20 серпня включно): clc.am/TOGETHER_registration