09.08.2021 11:29

Миколаївське відділення Фонду соціального страхування України запрошує на семінар

6110e80a66a44__Nav4anyaPracivnyky.jpg

Миколаївське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє про те, що 12 серпня 2021 р. об 10.00 год. у приміщенні залу засідань Новороздільської міської ради (каб. 113), що знаходиться за адресою: м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24, відбудеться семінар – навчання стосовно поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність та алгоритм дій у процесі отримання допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах тощо.

Запрошуються голови комісій (уповноважені)із соціального страхування, головні бухгалтери, працівники які оформляють заяви-розрахунки, працівники кадрової служби.