01.12.2023 11:00

КОНКУРС ЕСЕ ДЛЯ МОЛОДІ СВІТ БЕЗ РОСІЇ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

656d958e785f5__398280728_719025993592102_6464709345176215028_n.jpg

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань. Ми запрошуємо українське суспільство змінити погляд на росію, яка через імперський характер ніколи не погодиться на існування України і тому її розпад є запорукою перемоги. Метою Конкурсу є залучення молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині в умовах розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни. Завданням для молодого покоління українських інтелектуалів є формування національної стратегії, зміцнення українського війська і набуття Україною статусу світового лідера. Просимо до сприяння в інформаційній підтримці та поширенні інформації серед молодіжних громадських структур, центрів, творчих ініціатив, розміщення оголошення про конкурс на відповідних ресурсах Подія Конкурсу в соціальних мережах: Посилання  До участі запрошуються молоді дослідники - молоді військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, молоді вчителі та науковці до 32 років.