24.11.2023 10:21

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації на місцевому рівні

65605dabde436__5b62d01506bd8a53b6c4928e25fa9b8a_XL.jpg

Проект Детальний план території з метою визначення земельної ділянки для розміщення та обслуговування кладовища у м. Новий Розділ Львівської області  та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Розроблений на підставі рішення Новороздільської міської ради №1210  від 28.07.2022 року

Замовник: Виконавчий комітет Новороздільської міської ради

Розробник: детального плану ТзОВ - «ПО «УкрЗахідУрбанізація», СЕО - ТзОВ «Еко Центр Проект»

Обговорення проекту (громадські слухання) зазначеної містобудівної документації  відбудеться о 15.00 годині   22 грудня 2023 року за адресою: Новороздільська міська рада, вул. Грушевського, 24 (каб.№113).

У громадських слуханнях можуть брати участь за наявності паспорта з місцевою пропискою:

• громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Повідомляємо, що у вільному доступі впродовж п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на паперових та інших твердих носіях:  у робочі дні та в неробочий час - з 12 грудня по 14 грудня 2023 року з 9:00 год. до 17:30 год.,  15 грудня 2023 року з 9:00 год. до 16:00 год. в приміщенні Новороздільської міської ради за адресою: м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24, відділ архітектури та містобудування (каб.№103), а у вихідний день - 16 грудня 2023 року у приміщенні відділу ЦНАП з 10:00 год. по 12:00 год.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Ірина Мельник − начальник відділу архітектури та містобудування Управління ЖКГ Новороздільської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: Львівська область, м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24, Новороздільська міська рада,  відділ внутрішньої політики та документообігу  (каб. 101) та на електронну адресу: novyrozdil@gmail.com, протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з 24 листопада по 23 грудня 2023 року. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, а також пропозиції (зауваження), подані після встановленого строку, не розглядаються.

Матеріали щодо проекту містобудівної документації: https://novyyrozdil-gromada.gov.ua/pub-info/73848-proekt-detalnii-plan-teritoriyi-z-metoiu-viznacennia-zemelnoyi-dilianki-dlia-rozmishhennia-ta-obslugovuvannia-kladovishha-u-m-nov