02.11.2023 13:11

ПОВІДОМЛЕННЯ про створення комісії на визнчення виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів смт.Розділ та с.Березина

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

Керуючись п.3 рішення №428 від 18.10.2023року виконавчого комітету Новороздільської міської ради, повідомляємо про створення комісії на визначення виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів  смт.Розділ та с.Березина.

Відповідно до постанови КМУ №918 від 25.08.2023року, до складу конкурсної комісії,  входять посадові особи організатора конкурсу та можуть залучатися (за згодою), територіального органу Держпродспоживслужби, підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення, а також посадові особи відповідного органу місцевого самоврядування та/або виконавчої влади.

Вищевказані особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, просимо повідомити голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше ніж за п’ять календарних днів до дати проведення конкурсу в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи засобами інформаційно-комунікаційних систем.

Дата проведення конкурсу 21.11.2023року.