31.10.2023 09:08
Дякуємо за гуманітарну допомогу Жіночому руху « За майбутнє»
![65434b2da2d2a__398229193_747223500756122_2547887015881745997_n.jpg 65434b2da2d2a__398229193_747223500756122_2547887015881745997_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/140891/65434b2da2d2a__398229193_747223500756122_2547887015881745997_n.jpg)
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Новороздільській громаді розпочав роботу гуманітарний хаб. Вже протягом 1.5 року в приміщенні Новороздільського професійного ліцею по вул. Сагайдачного 15 волонтери збирають, сортують та передають потребуючим гуманітарну допомогу. З перших днів долучаються до волонтерської роботи й внутрішньо переміщені особи, які зараз проживають в нашій громаді.
Днями Новороздільський гуманітарний хаб отримав черговий вантаж від Жіночий рух "ЗА Майбутнє" , з зимовим одягом для дорослих та дітей, взуттям, рюкзаками та іграшками для дітей.
Щиро дякуємо Жіночому руху « За майбутнє» за неодноразову підтримку тих, хто цього потребує. Висловлюємо особливу вдячність директору Новороздільського професійного ліцею Оксані Труш та Оресту Оприску за надане приміщення та волонтерам, які щоденно працюють в штабі.
Дякуємо всім хто долучається до гуманітарної діяльності в нашій громаді.
Разом ми сила
![397265704_747225360755936_6308050803775069451_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/140892/397265704_747225360755936_6308050803775069451_n.jpg)
![398053031_747223300756142_7069001286829441333_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/140893/398053031_747223300756142_7069001286829441333_n.jpg)
![398071995_747223334089472_1864917407042054388_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/140894/398071995_747223334089472_1864917407042054388_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини