31.08.2023 17:08

В межах п’яти громад Львівщини відбудеться велопробіг на підтримку ЗСУ «Сила в єдності»

64f09fb7b96e1__photo_2023-08-31_14-59-43.jpg

Благодійний захід «Сила в єдності» відбудеться 2 вересня та пролягатиме територією Миколаївської, Новороздільської, Розвадівської, Тростянецької та Ходорівської територіальних громад.

➡️ Метою є не лише проїхатись по наших теренах та ознайомитись з маловідомими пам'ятками наших територій, а й збір коштів на потреби ЗСУ. Кошти збираємо на 103 бригаду, оскільки там найбільше воїнів з усіх наших громад.

🔰 Для учасників Новороздільської ТГ маршрут пролягатиме від пам.Т.Шевченка- пр.Шевченка- вул.Чорновола(біля гаражів)-Народний дім с.Гранки-Кути - с.Бориничі( тут зустрічаємось із колоною велосипедистів із Ходорова) - с.Чижичі - ранчо Гута Щирецька. На ранчо нас очікує обід та патріотичні пісні. Також заплановано благодійний аукціон, кошти з якого теж будуть долучені до загального збору.

🔰 Чекаємо вас о 8.30 год в суботу біля пам'ятника Т.Шевченку( на БАМі) з велосипедом та гарним настроєм. Долучайтесь !