07.08.2023 08:40

Зразки договорів про волонтерську діяльність

64d083e65a8a5__завантаження-(1).jfif

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером. Зазначимо, що цей договір створено для полегшення комунікації в співпраці між волонтером та організаціям в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦІД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

З зразком договору можна ознайомитись за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1CEbda_1Zr2A9ZViM5uUr8iXGdSeZ8eKL/edit?usp=drive_link&ouid=106328689365550710466&rtpof=true&sd=true