Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

20.07.2023 18:45

Оголошення про надання кандидатур до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Новороздільської територіальної громади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023р. № 381 (зі змінами)

64b956cd50c98__19054.jpg

Заяви, щодо включення до складу комісії подаються від фізичних осіб,   міжнародної чи громадської організації до виконавчого комітету Новороздільської міської ради ( адреса: вул. Грушевського,24, каб.103, м. Новий Розділ, Львівська область)  у довільній формі  та містить прізвище, власне ім’я, по батькові, а також такі відомості про заявника для міжнародної чи громадської організації:

- найменування;

- напрями діяльності;

- код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

- місцезнаходження;

- контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти);

телефону, адреса електронної пошти).

 

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи чи  представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

 

У разі, коли кількість заяв перевищує граничну чисельність представників від громадськості, висунуті кандидатури включаються до складу комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель , мають переважне право на включення до складу комісії.

 

Просимо громадськість подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу комісії протягом 5 робочих днів з моменту оприлюднення даного оголошення на цьому сайті, тобто до 27 липня 2023 року включно!