07.07.2023 12:15

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

Проект аналітичного звіту містобудівного моніторингу Новороздільської  територіальної громади Стрийського району Львівської області у 2022 році підготовлений відділом архітектури та містобудування Управління ЖКГ Новороздільської міської ради відповідно до  вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170.

Громадські слухання з цього приводу проводитимуться  02 серпня 2023 року у залі засідань виконавчого комітету Новороздільської міської ради  (каб. № 113), за адресою:  вул. Грушевського, 24, м. Новий Розділ Львівської області. Час проведення: 17:00 год.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Ірина Мельник − начальник відділу архітектури та містобудування Новороздільської міської ради.

Пропозиції (зауваження) до проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу будуть прийматися до 02 серпня 2023 р. на електронну пошту orgvd.nmr@gmail.com.