18.05.2023 09:54
Працівники Новороздільської міської ради щиро вітають жителів територіальної громади з Днем вишиванки
![6476ef30a006f__347224193_778424307149397_3843641887969530749_n.jpg 6476ef30a006f__347224193_778424307149397_3843641887969530749_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/97894/6476ef30a006f__347224193_778424307149397_3843641887969530749_n.jpg)
Працівники Новороздільської міської ради щиро вітають жителів територіальної громади з Днем вишиванки – зі святом самобутньої, неповторної української культури та національної єдності!
Вишиванка для українців – це національна святиня і оберіг, який символізує собою духовне багатство, мудрість і зв’язок поколінь. Це свого роду генетичний код народу, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність.
У цей день хочемо побажати миру і злагоди у ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною та успішною. Пам’ятайте, що українські традиції – одні з найкрасивіших у світі
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини