19.05.2023 09:49
Сьогодні нашу громаду відвідали представники німецької організації Heidenheim für Ukraine, які передали ліжка та меблі для КНП «Новороздільська міська лікарня»
![6476ee13cebf6__347129400_241083165237060_7470560838597749875_n.jpg 6476ee13cebf6__347129400_241083165237060_7470560838597749875_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/97892/6476ee13cebf6__347129400_241083165237060_7470560838597749875_n.jpg)
Сьогодні нашу громаду відвідали представники німецької організації Heidenheim für Ukraine, які передали ліжка та меблі для КНП «Новороздільська міська лікарня».
Дякуємо фонду Heidenheim für Ukraine та народу Німеччини. Ваша підтримка надзвичайно важлива для Новороздільської громади та України.
Окрема подяка депутату Львівської обласної ради Олегу Дуді за координацію та співпрацю
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини