28.05.2023 09:44

З днем народження, моє місто! - привітання з Днем міста від міського голови Ярини Яценко

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

З днем народження, моє місто!

Місто молоді, місто надій та місто мрій.

Місто, народжене сіркою, яке за 70 років, що в рамках історії дуже небагато, пройшло шлях від першого будинку посеред поля між Малеховом і Берездівцями до селища, міста районного зачення, обласного значення, до центру громади.

А що таке місто - місто це люди, які тут живуть, розвиваються, творять, працюють, кохають, плекають своє. Люди, які в різних куточках світу гордо кажуть - я з Нового Роздолу. Люди, які хоч раз тут побувавши, назавжди прикипіли до нього душею.

Це воїни які відважно стоять за свою державу, це волонтери і благодійники, це ті хто прихистив втікаючих від війни, і ті для кого через війну ми стали новим домом.

Вітаю, друзі! Хай кожен завжди буде під опікою світлих сил! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, об'єднуючи всіх у згуртовану громаду!

Зростання, добра та процвітання тобі, Новий Роздоле!

З повагою, міський голова

Ярина ЯЦЕНКО