04.05.2023 11:10

64593b226301f__photo_2023-05-02_12-28-15-(3).jpg

27 квітня 2023 року відбулася координаційна зустріч на тему “Діалоги між ініціативними групами ВПО, представниками місцевої влади, БО “МФОЗНС “Регіон Карпат” (NEEKA)” та  МКП “Барвінок”.
Участь взяли 2 працівники організації NEEKA: фахівець з мобілізації громад Львівського відділення Тетяна Грінченко, консультант із супроводу притулків Орест Нанівський, керівник МКП БВ “Барвінок” Андрій Бабєнцов, адміністратор МКП БВ “Барвінок” Олеся Шевко, секретар Новороздільської міської ради Оксана Царик, заступник начальника ЦНАП Новороздільської ТГ Ігор Крижанівський,  заступник начальника управління соціального захисту населення Новороздільської ТГ Олена Спас, представники спільноти ВПО, які проживають в МКП Ірина Бабська, Сергій Молчанов.
Координаційна зустріч з представниками цього МКП була проведена вперше, оскільки центр перебуває під програмою «Управління та координація місць компактного поселення» від квітня 2023 року. При зустрічі ознайомили присутніх з діяльністю БО МФОЗНС “NEEKA”, напрямки роботи по проекту “Управління та координація місць компактного проживання”, обговорювали гуманітарні потреби МКП та приймаючої громади, залучення ВПО в життя МКП та інші питання, які є актуальними.
Вирішили продовжувати співпрацю, підтримувати МКП та громаду в межах можливостей організації.
Зустріч відбулася в приміщенні Новороздільської міської ради. По закінченню для усіх присутніх був приготовлений фуршет