24.04.2023 11:46

В Новороздільській громаді для ВПО організували тренінг "Профілактика конфліктів та основи пожежної безпеки"

6446420e2dc61__photo_2023-04-21_14-53-52.jpg

20 квітня працівники Львівського відділу СССМ організували тренінг "Профілактика конфліктів та основи пожежної безпеки" для 36 внутрішньо переміщених осіб, які проживають в МКП міста Новий Розділ Стрийського району.

Першу частину тренінгу (психологічну) провела психологиня відділу Ганна Грузинцева, ознайомивши присутніх зі способами уникнення конфліктних ситуацій та як залагодити конфлікти, які вже виникли, провела психологічне розвантаження.

Другу частину (тренінг з пожежної безпеки) провели фахівці з надзвичайних ситуацій, теоретично та практично ознайомивши присутніх з тим, як уникнути пожежі та як впоратися з різними джерелами виникнення пожежі. Фахівці навчили користуватися вогнегасниками, продемонстрували та розповіли які підручні засоби можуть знадобитися та як врятувати життя собі й близьким у разі виникнення пожежі.

По завершенню тренінгу всі присутні смачно частувалися та приємно спілкувалися.