15.04.2023 11:42

З Великоднем!

6446410ee761e__336681884_565922222310369_1891280703712253875_n.jpg

Шановні жителі та гості Новороздільської громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Великодня!

Це свято, яке є важливою частинкою життя кожного з нас. Воно є уособленням перемоги Світла над темрявою, Життя над смертю, Добра над злом, Милосердя над жорстокістю. А ще воно несе впевненість і надію, наповнює наші серця любов’ю і радістю від усвідомлення того, що Божа милість завжди на боці Правди і Чистоти.

Великодня щира молитва має чудодійну силу, адже наповнена такою могутньою енергією, що ладна заповнити увесь Всесвіт.

То ж молімося щиро за спасіння всіх наших співвітчизників, які нині знаходяться на територіях, тимчасово захоплених ворогом, за наших мужніх і відважних бійців, за нашу Україну, за Перемогу над російськими варварами, які прийшли на нашу миролюбиву землю жорстокою війною.

Нехай світле свято Христового Воскресіння покладе початок новим перемогам і звершенням у житті кожного. Нехай здійсняться всі добрі задуми і справи, мрії і прагнення, зігріє всіх Господня ласка, обдарує міцним здоров’ям, добром, радістю, добробутом, щастям та мирним небом над нашою країною.

Бажаємо всім Божого благословення і сповненого благодаттю свята.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою міський голова Ярина Яценко