28.12.2022 10:22
Представників освіти з Новороздільської громади нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України
![63b5378287062__322261773_848611569750028_3698852073154453802_n.jpg 63b5378287062__322261773_848611569750028_3698852073154453802_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/68908/63b5378287062__322261773_848611569750028_3698852073154453802_n.jpg)
Представників освіти з Новороздільської громади нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України
26 грудня відбулася традиційна щорічна конференція «Освіта Львівщини: підсумки року». Серед основних викликів, які долали освітяни у році, що минає, – організація безпечного навчального процесу, психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб, облаштування укриттів, налагодження психологічної служби в системі освіти, забезпечення «школяриками» і покращення дистанційної освіти.
У межах конференції представників освіти Львівщини нагородили відзнаками, грамотами й нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні молоді, професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Серед нагороджених є й представники освіти з Новороздільської громади:
Івах Світлану Євстахівну, вчительку української мови та літератури Новороздільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 нагородили грамотою Міністерства освіти і науки України
Подяками Міністерства освіти і науки України нагородили:
Труш Оксану Миколаївну, директора Новороздільського професійного ліцею
Чернову Ірину Михайлівну, керівника гуртка-методиста БДЮТ
Дидишина Івана Степановича , директора Новороздільського політехнічного фахового колледжу
Опришка Зеновія Ярославовича, завідувача денним відділенням Новороздільського політехнічного фахового колледжу
Вітаємо з отриманими нагородами та дякуємо усім за сумлінну працю!
Разом ми сила!
Переможемо!
![63b53778e8c72.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/68909/63b53778e8c72.jpg)
![63b5377910eaf.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/68910/63b5377910eaf.jpg)
![63b5377e0cd58.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/68911/63b5377e0cd58.jpg)
![63b5377e31c24.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/68912/63b5377e31c24.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини