05.12.2022 09:10

Вітання з Міжнародним Днем волонтера

63918e1a0ccd5__318466953_533119768833164_3058411446439162163_n.jpg

Шановні волонтери Новороздільської громади !

❤ Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним Днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

👉 Дуже важливо, що мешканці нашої громади не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери, громадські організації,які в умовах повномасштабної війни об’єднались заради спільної мети – перемоги над російським агресором. Знаю, що кожен мешканець нашої громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці для допомоги нашим бійцям, одиноким людям, хворим і малозабезпеченим, людям з числа внутрішньо переміщених.

🔰 Дорогі волонтери! Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нині, завдяки ваші підтримці, проти росії воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

міський голова

Ярина ЯЦЕНКО