Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

01.09.2022 12:20

До уваги аграріїв! Запрацювала онлайн платформа ДАР

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв

ДАР (dar.gov.ua) – це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Платформа працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Агровиробники, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

Зокрема, найближчим часом у ДАР з’являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

 «Мінагрополітики за сприянняЄвропейського Союзу запускаєДержавнийаграрнийреєстрНезабаром в ДАР з’являтьсяпершіпрограмипідтримкизавдякифінансовійдопомозіЄвропейського Союзу. Ми закликаємовсіхміжнароднихпартнерівприєднуватися до платформи ДАР, щобпідтриматиагровиробниківУкраїни у швидкийпрозорий та безпечнийспосіб», — зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3SQNtOV