08.09.2022 12:16

Повідомлення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

На офіційному веб-сайті Новороздільської міської ради https://novyyrozdil-gromada.gov.ua/ розміщено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 4,0000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,машинобудівної та іншої промисловості (код згідно КВЦПЗ: 11.02), що розташована: Львівська область, м. Новий Розділ (в межах населеного пункту) на перетині вулиць Ходорівська-Промислова для надання зауважень та пропозицій громадськості.

Термін процедури громадських обговорень та строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення Повідомлення.

Адреса, на яку подаються зауваження та пропозиції: виконавчий комітет Новороздільської міської ради, 81652, Львівська обл., м. Новий Розділ, вул.  Грушевського, 24,  електронна пошта: novyrozdil@gmail.com, Телефон:  (03261) 2-44-78.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня.