01.02.2022 09:22

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Новороздільської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Новороздільської територіальної громади» (далі - проєкт регуляторного акта).

Розробник проєкту регуляторного акта – Управління ЖКГ Новороздільської міської ради.

Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акта є - забезпечення благоустрою в населених пунктах  Новороздільської територіальної громади, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.

Повний текст проєкту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Новороздільської міської ради (https://novyyrozdil-gromada.gov.ua/)

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта приймаються Управлінням ЖКГ Новороздільської міської ради протягом одного місяця з дати його опублікування на паперових носіях за адресою: 81652, м.Новий Розділ,  вул.Грушевського, 24, або в електронному вигляді на електронну пошту: novyrozdil@gmail.com з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта, розробником якого є Управління ЖКГ Новороздільської міської ради.