10.09.2024 14:34

Всеукраїнський форум “Молодіжна столиця України”

c834932c-0e4d-42c3-bf62-0839393a23da.jpg

19-20 вересня 2024 року у місті Острог Рівненської області відбудеться Всеукраїнський форум для переможця Національного конкурсу “Молодіжна столиця України” під гаслом “БУДЕМО ЖИТИ в Україні”

Основною метою заходу є активізація співпраці між молоддю та місцевою владою, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Декілька слів про захід від організаторів: «Ми хочемо чесно поговорити з вами про безліч речей, що стосуються сьогодення, але при цьому закарбувати вдячність тим, хто виборов для нас найважливіші речі: свободу слова та вибору, щоб ми мали змогу сьогодні збирати таких людей в одному місці і обговорювати суспільно важливі проблеми».

Реєстрація на форум здійснюється за посиланням: http://surl.li/howfvu Дедлайн: 12 вересня 2024 року.

Форум проходить за підтримки: Міністерства молоді та спорту України, Українського інституту міжнародної політики, Національної молодіжної ради України, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Рівненської обласної державної адміністраціі, Острозької міської ради, Національного університету “Острозька академія”

У разі виникнення додаткових питань, звертатися за номером  – (044) 284-30-26 відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України