Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

15.05.2024 14:58

В Україні стартував конкурс «Мистецтво безпеки праці»

6644a3880ba53__1.-Мистецтво-безпеки-праці.png

З метою відзначення Дня охорони праці у 2024 році в Україні Державною службою з питань праці запроваджено проведення всеукраїнських онлайн заходів «Мистецтво безпеки праці» за напрямками:

  • інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі;
  • кращий спеціаліст з охорони праці;
  • ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та її реалізація; мистецтво, що рятує життя.

Держпрацею оголошено конкурси:

  • на тему: «Мистецтво, що рятує життя». Безпека на роботі перетворюється з сухого набору правил у живе мистецтво, що охороняє наше благополуччя. Образотворче мистецтво може висловити та переосмислити значення безпеки на роботі на свій лад. Приймаються малюнки, постери, фотографії, колажі, графічні зображення, які відображають безпеку на роботі – все, що відтворює ідею безпеки праці в оригінальній формі. Вік не має значення! Важливий креативний
  • на тему: “Інновації та цифрові рішення для безпеки на роботі”! для компаній, установ, підприємств, організацій. Запрошуються прогресивні роботодавці, які крокують у ногу з часом та впроваджують передові цифрові рішення для забезпечення безпеки на робот для обміну враженнями та досягненнями в цій сфері, що може стати джерелом натхнення для інших роботодавців, які тільки розглядають можливості цифровізації процесів із забезпечення безпеки на роботі. Реєстрація та завантаження матеріалів здійснюється з 28 квітня по 25 червня 2024 року.
  • на тему: “Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та їх реалізація” для компаній, установ, підприємств, організацій. Запрошуються долучитися до цього конкурсу всіх, хто знає, як досягти успіху через продуктивність та віддачу працівників через реалізацію програми психосоціальної підтримки або початок цього шляху для обміну досвідом та досягненнями, що може стати важливим джерелом натхнення для інших роботодавців, які тільки починають думати про забезпечення психосоціальної підтримки свого колективу.

Спільний проект з Цифровим видавництвом Експертус на тему: «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»! для тих, хто знає, як на практиці створювати безпечні та здорові умови праці, вміють не лише дотримуватися норм та стандартів безпеки, але й розуміють, як створити культуру безпеки на робочому місці та запровадити інноваційні підходи до її забезпечення. Конкурс складається з тесту, де учасники відповідають на питання з охорони праці.

Найкращі отримають визнання та можливість отримати відзнаку від Держпраці.

Детальна інформація про умови та участь у конкурсі на:

https://t.me/bezpeka pratsi

https://www.facebook.com/mystetstvobezpekypratsi

https://theartofsafety.dsp.gov.ua/