08.05.2024 08:38

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо присвоєння назви скверу по вул. Грушевського біля Школи мистецтв ім. О.Рудницького та Будинку дитячої та юнацької творчості у м. Новий Розділ

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

Організатори громадського обговорення – комісія Новороздільської міської ради з питань найменування та перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ  та інших об’єктів благоустрою на території Новороздільської територіальної громади (Комісія).

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо присвоєння назви скверу було опубліковано на офіційному веб-сайті Новороздільської міської ради novyrozdil_info@ukr.net від 29.02.2024р.

Громадське обговорення відбувалось за звернення голови ініціативної групи мешканців громади м. Новий Розділ Калінчук Галини щодо  присвоєння скверу біля Школи мистецтв ім. О.Рудницького та Будинку дитячої та юнацької творчості назви «Єднання». Проект ініціативної групи «Облаштування скверу «Єднання» визнано переможцем на конкурсі проектів МОМ та отримав грант на його реалізацію, який впроваджується  за фінансування Республіки Корея

Форма проведення громадських обговорень – електронні консультації у форматі платформи DIM консультації з громадськістю https://consult.e-dem.ua/.

Період подачі пропозицій та зауважень з 01.03.2024 до 01.05.2024 року.

Громадське обговорення тривало 2 місяці. За цей період на платформі DIM консультації з громадськістю здійснено:

• 14 переглядів
  • 1 коментарів

(від СПАС ОЛЕНИ ЗЕНОВІЇВНИ щодо підтримки пропозиції з присвоєння скверу назви "Єднання" (05 квітня, 2024)

Відповідно до пункту 1 статті 37, пункту 41 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення про перейменування/найменування топонімів розглядаються на пленарних засіданнях ради з урахуванням звіту Комісії та громадської думки.

Секретар комісії Новороздільської міської ради з питань найменування та перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ  та інших об’єктів благоустрою на території Новороздільської територіальної громади

Ірина Мельник