10.04.2024 10:03
Безпека дітей в Інтернеті: опитування для батьківської громадськості
![661639d450d47__66150cd0cd018__7317517125762542205.jpg 661639d450d47__66150cd0cd018__7317517125762542205.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/215352/661639d450d47__66150cd0cd018__7317517125762542205.jpg)
Одними із найбільш вразливих користувачів мережі Інтернет є діти, відтак розвиток кіберкультури та кібергігієни здобувачів освіти дозволить попередити
кібернебезпеку, може допомогти батьківській громадськості сформулювати ефективні заходи у відповідь.
Враховуючи ці виклики та загрози, управління з питань цифрового розвитку облдержадміністрації спільно з управлінням протидії кіберзлочинами у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України розробили опитування “Безпека дітей в Інтернеті: опитування для батьківської громадськості”. Мета даного опитування - зрозуміти рівень знань та обізнаності у сфері кібербезпеки, а також виявити наявні потреби, задля побудови безпечного онлайн-середовища для батьків та дітей.
Опитування доступне за посиланням
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини