26.03.2024 09:35

Про поширення інформації щодо уроку волонтерства

66027ad00d367__cfbf32d8a2b266b8f851557e2571387a.png

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» та Корпусом миру США в Україні розробило методичні матеріали з проведення уроків волонтерства, та наразі має нагоду звернутися з таким. Молоді люди в Україні продовжують стикатися з багатьма проблемами та викликами, що виникли через війну, тому сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою.

Враховуючи актуальність методичної розробки, Міністерство молоді та спорту звертається з проханням поширити методичні матеріали з проведення уроку волонтерства серед зацікавлених суб’єктів молодіжної політики та молодіжних центрів.

Методичні матеріали розроблені для проведення уроків з волонтерства, якими можуть користуватися громадські активісти у своїй діяльності.

Ознайомитися з матеріалами можна за посиланням: