19.03.2024 15:03
5 кроків для сплати податків через Електронний кабінет
![65fadedb1b658__6458923c41f0e.png 65fadedb1b658__6458923c41f0e.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/205628/65fadedb1b658__6458923c41f0e.png)
Миколаївська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що платник податків в тому числі і фізична особа в особистому кабінеті може сплатити податок, скориставшись однією із запропонованих платіжних систем.
Для сплати через Електронний кабінет у меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник може обрати податок (платіж), сканувати QR-код, підтвердити операцію або - обрати одну із платіжних систем, вказати реквізити платіжної карти, підтвердити операцію.
Платіжне доручення автоматично заповнюється на підставі облікових даних платника та відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджету.
Податкова служба впевнено перетворюється на цифровий сервісний орган, тому сплатити податки – доступно та швидко.
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини