12.03.2024 16:15
До уваги жителів громади, суб’єктів господарювання!
![65f1b54340239__unnamed.png 65f1b54340239__unnamed.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/44/202637/65f1b54340239__unnamed.png)
Згідно інформації ГУ ДПС у Львівській області , по Новороздільській міській територіальній громаді станом на 01 січня 2024 року рахуються боржники по сплаті місцевих податків та зборів, зокрема:
- плати за землю, де недоїмка склала 610 238,29 грн.,
- плати за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, недоїмка в сумі 1 723 326,41 грн.,
- з єдиного податку з фізичних осіб недоотримано надходжень в сумі 645 362,80 грн.
З метою забезпечення погашення податкового боргу до бюджету Новороздільської територіальної громади та не допущення зростання боргу, просимо платників, які з певних причин не сплатили дані податки у 2023 році, звернутися до Центру обслуговування платників ГУ ДПС у Львівській області у м. Миколаїв для уточнення даної інформації.
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини