Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

27.02.2024 17:06

Способи отримання довідки про дохід

65e5e38419e01__65def02844aeb__ЧЕРГОВА-СЕСІЯ-РОЗВАДІВСЬКОЇ-СІЛЬСЬКОЇ-РАДИ.png

Миколаївська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що існує декілька способів отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору.  А саме:

1-й спосіб - скористатися відповідним сервісом в Електронному кабінеті платника.  Платнику необхідно увійти до приватної частини Електронного кабінету за адресою http://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний веб-портал ДПС України. 

2-й спосіб – за допомогою мобільного додатку «Моя податкова».  Потрібно завантажити застосунок «Моя податкова» на мобільний телефон на платформі iOS (в App Store) та на платформі Android (в Google Play). 

3-й спосіб - звернутися до Центру обслуговування платників.  Слід звернутися особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання) або до будь-якого контролюючого органу та надати документ, що посвідчує особу ( та довіреність для представника) і заяву за формою №10ДР.

4-й спосіб – подати онлайн запит на порталі Дія. Необхідно зареєструватись або авторизуватись в кабінеті громадянина за адресою http://diia.gov.ua за допомогою кваліфікованого електронного підпису або BankID.  

Начальник

Миколаївської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області                                              Микола ФЕРЕНЦ