31.12.2023 15:28

Привітання міського голови Ярини Яценко з Новим 2024 роком

6592be19405d1__415156912_6928115467270879_3143559522402698597_n.jpg

Це був дуже непростий і багатогранний рік.

Рік, який навчив нас цінувати те, що маємо.

Тут було багато випробувань і багато нових починань:

важкі часи прощання з Героями, робота ППО над нашими головами, допомога військовим фінансово та матеріально, волонтерство для госпіталів і цивільного населення на Сході, декомунізація, блекаути, стихії повінню і вітрами, але і відпочинок дітей військовослужбовців у Польщі та поїздка дітей до Італії, налагодження співпраці із Ленчинським повітом (Польща) м.Хомутов (Чехія), Садівською громадою, що на Сумщині, благодійні фестивалі та освітянські досягнення, дорога до Горішнього і новий школярик, дитячі майданчики і дитячі літні табори, оновлені відділення в лікарні та генератори для критичної інфраструктури, програми з енергозбереження, відновлення пошкодженого майна, вдосконалення оповіщення та відеоспостереження, покращення благоустрою, спортивні майданчики та спортивні перемоги, оновлені бібліотеки, новий подих для Палацу Лянцкоронських, відкриття нових виробничих потужностей і започаткування нових проектів.

Сподіваюся, в наступному році буде більше добрих новин та більше хорошого настрою.

Хай Новий Рік принесе добобут у ваші домівки, добрих людей на вашому шляху, здоров'я, вірну дружбу та щиру любов. Хай з нами буде незламний дух і тверда воля.

Молимося за всіх хто не з нами🙏

💪 Віримо у наших Воїнів та ПЕРЕМОГУ!

З прийдешнім Новим Роком!