14.10.2021 10:44

У Львові пройшов навчальний регіональний семінар з питань посередництва у врегулюванні колективних трудових спорів

616d3d067f433__78a6914f490f3d9b486d5ca7b7a49eb3-1.jpg

З 05 по 07 жовтня у місті Львові, у рамках реалізації Проєкту Міжнародної організації праці "Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні", що фінансується Урядом Данії в рамках Данської програми сусідства (DANEP), пройшов навчальний регіональний семінар на тему: "Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорів" з метою підготовки як новопризначених посередників, так і підвищення кваліфікації діючих посередників НСПП, які сприяють вирішенню колективних трудових спорів у взаємодії з Національною службою посередництва та примирення (НСПП).

У заході взяли участь: Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс; Національний координатор Проєкту МОП Тетяна Міненко; експерт Проєкту, радник Голови НСПП Надія Зарько; доктор юридичних наук, професор кафедри приватного та соціального права юридичного факультету Сумського національного аграрного університету Світлана Запара; тренери МОП, фахівці відділень Національної служби посередництва і примирення, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковці, профспілковий актив Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

У ході триденного семінару розглянуто питання: посередництво як засіб вирішення трудових спорів, міжнародні стандарти посередництва, взаємодія Національної служби посередництва і примирення з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в процесі вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Навчальний семінар пройшов на високому рівні, з використанням новітніх мультимедійних технологій та був спрямований на надання ґрунтовних знань щодо процесу посередництва, а також щодо практичних якостей і навичок посередникам нової формації, здатних творчо працювати, уникаючи стереотипів та шаблонів.