Логотип

Новороздільська територіальна громада

Львівська область, Стрийський район

13.10.2021 10:28

Інформація про намір встановити тарифи на послуги з вивезення побутових відходів на території населених пунктів смт. Розділ та с. Березина

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

ановні споживачі послуг! Відповідно до рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради   № 403 від 22 вересня 2021 року «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів смт. Розділ та с. Березина» КП «Розділжитлосервіс» Новороздільської міської ради визначено  на конкурсних засадах виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів смт. Розділ та с. Березина.

Відповідно до Порядку  інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом  Мінрегіонбуду №130 від 05.06.2018 року, доводимо до відома споживачів інформацію про те, що КП «Розділжитлосервіс» Новороздільської міської ради здійснило розрахунок економічно обгрунтованих витрат на послуги з вивезення побутових відходів на території населених пунктів смт. Розділ та с. Березина і  подало виконавчому комітету Новороздільської міської  ради для встановлення тарифів.

Необхідність встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів обгрунтовано тим, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавці/виробники здійснюють розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг і подають їх органам, уповноваженим здійснювати встановлення тарифів.

Плановані тарифи на послугу з вивезення побутових відходів на території населених пунктів смт. Розділ та с. Березина сформовано відповідно до річного плану надання послуги і економічно обґрунтованих планованих витрат, визначених на підставі державних і галузевих нормативів (норм) витрат ресурсів, техніко-економічних розрахунків, ставок податків і зборів (обов'язкових платежів) та цін у планованому періоді.

Розрахунок тарифів на послугу з вивезення побутових відходів на території населених пунктів смт. Розділ та с. Березина проведено відповідно до вимог Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року №1010 (із внесеними змінами) «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».

Тариф для вищевказаних населених пунктів  встановлюється вперше.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються  впродовж 7 календарних днів з дня  оприлюднення цього повідомлення виконавцем послуг , що знаходиться за адресою - м.Новий Розділ, вул. Грушевського, буд. 37 та виконавчим комітетом Новороздільської міської ради -  м.Новий Розділ, вул. Грушевського, буд.24.

 

616d2283991a1.jpg 616d2286a0a27.jpg