18.11.2021 10:14

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ!

61960c8d14d14__o_1evu649ps127717a41s041ck11cdo2k.jpg

Новороздільська міська рада повідомляє, що відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР від 11.12.1984 року № 470, в період з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Для перевірки облікових даних громадяни подають наступні документи:

• довідку про реєстрацію місця проживання;
  • довідку з місця роботи (навчання, центру зайнятості тощо)
  • довідку про склад сім’ї;
  • копію свідоцтва про новонароджену дитину;
  • копію свідоцтва про одруження
  • при наявності пільги - надати копії відповідних документів.

Громадяни, які станом на 31 грудня 2021 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Особи, які тривалий час порушують вищезазначену вимогу чинного законодавства України, та які до 31 грудня 2021 року не оновлять облікові дані квартирного обліку, будуть зняті з квартирної черги у виконавчому комітеті Новороздільської міської ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов, про що їм буде направлено відповідне повідомлення.

Для уточнення даних та внесення змін до облікових справ, необхідно звернутися до виконавчого комітету Новороздільської міської ради за адресою:
м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 24.