11.01.2023 15:15

Початок моніторингу

photo_2021-08-11_16-17-29.jpg

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333)», відділ містобудування та архітектури управління житлово-комунального господарства Новороздільської міської ради інформує про початок проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації за 2022 рік щодо територій  Новороздільської міської ради та початок підготовки аналітичного звіту.
Просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування.

Пропозиції громадськості приймаються з 16.01.01.2023р. по 27.01.2023р. (включно)

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або в електронному вигляді на електронну адресу novyrozdil@gmail.com (з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення).

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції розглядатись та прийматись до уваги не будуть.

Поділитись
Дізнайтеся також